WILLI plast s.r.o. - přesné vstřikování plastů

Volná místa - management a administrativa

SAMOSTATNÁ A MZDOVÁ ÚČETNÍ

Hledáme zkušeného pracovníka,
který bude zodpovědný za kompletní vedení účetnictví firmy a mzdovou agendu.

Náplň práce:
Kompletní vedení a zpracování účetnictví
          - Fakturace

          - Skladové hospodářství
          - Vedení a účtování pokladny
          - Příprava přiznání k DPH, silniční daně, daně z nemovitostí,
            souhrnných hlášení...

          - Zpracování měsíčních reportů a roční účetní závěrky
          - Příprava podkladů pro audit a daňové přiznání
• Kompletní zpracování mzdové agendy, výpočet mezd
• Personální agenda
• Spolupráce a komunikace s úřady – FÚ, ÚP, OSSZ, ZP, exekuční kanceláře …

• Spolupráce a komunikace s daňovým poradcem
• Zpracování statistických výkazů

Směnnost: jednosměnný provoz

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Znalost účetnictví a příslušné daňové problematiky
  • Praxi na pozici samostatné účetní 1- 2 roky (praxe ve výrobní společnosti výhodou)
  • Znalost mzdové problematiky a orientace v pracovně-právních předpisech
  • Zkušenosti se zpracováním mezd
  • Znalost SW Helios Orange velkou výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office – Word, Excel
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost a odpovědnost
  • Spolehlivost, zodpovědný přístup a pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

- příjemné pracovní prostředí
- práci ve stabilní české firmě
- smlouvu na dobu neurčitou
- zajímavé mzdové ohodnocení
- výplata mzdy v řádném termínu
- příplatky za noční směny
- příplatky za přesčasy
- mimořádné odměny
- 13. plat
- stravenky a další zaměstnanecké benefity
- příspěvek na penzijní pojištění

Kontakt na personální úsek:

Životopisy prosím zasílejte na adresu: personalni@williplast.cz

Pro bližší informace o výše uvedených pozicích volejte na telefon: + 420 605 888 159.

Rychlý kontakt

WILLI plast s.r.o.
T. G. Masaryka 1210
570 01 Litomyšl

IČ: 27540243
DIČ: CZ27540243